Ett fritt liv

En trygg assistans

Ett varmt bemötande

Kontakta LaVita Assistans i
Järfälla, Stockholm

Har ni frågor eller funderingar angående personlig assistans, vår övriga verksamhet eller behöver komma i kontakt med oss så slå gärna en signal!

LaVita Assistans AB

Riddarplatsen 36, 7 tr.
177 30 JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50

 

Bild på Conny Malmer, VD

Conny Malmer

VD
conny.malmer@outlook.com

Maria Mattsson verksamhetschef/jurist

Maria Mattsson

Verksamhetschef/jurist
Kundansvarig & Bemanning
070-960 20 02
maria.mattsson@lavita.nu

 

Kundansvar och bemanning

Bild på Robert Metz, kundansvarig & bemanning

Robert Metz

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 92
robert.metz@lavita.nu
Bild på Gabriela Caligari, kundansvarig & bemanning

Gabriela Caligari

Kundansvarig & Bemanning
08-580 211 89
gabriela.caligari@lavita.nu

 

Bild på Vicki Wedin (kommer snart), kundansvarig & bemanning

Vicki Wedin

Kundansvarig & Bemanning
076-105 94 03
vicki.wedin@lavita.nu

 

  Ekonomi & Administration

Bild på Agne Adriusyte, ekonomiansvarig

Agne Andriusyte

Ekonomiansvarig
08-580 211 98
agne.andriusyte@lavita.nu

Bild på Anna Haglund, Löneansvarig

Anna Haglund

Löneansvarig
08-580 211 94
anna.haglund@lavita.nu

 

Representant på Gotland


Hanna Edman

Kontaktperson
079-073 86 96

 
  Frånvarande

Anna Årmarker, Kundansvarig & Bemanning, Tjänstledig

Anna Årmarker

Kundansvarig & Bemanning
Tjänstledig

Bild på Cecilia Pedersen, Löneansvarig, Föräldraledig

Cecilia Pedersen

Löneansvarig
Föräldraledig

 

 

Kontakt

LaVita Assistans AB

Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50

Nyheter

Följ oss för mer info

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies