Ett fritt liv

En trygg assistans

Ett varmt bemötande

Kontakta LaVita Assistans i
Järfälla, Stockholm

Har ni frågor eller funderingar angående personlig assistans, vår övriga verksamhet eller behöver komma i kontakt med oss så slå gärna en signal!

LaVita Assistans AB

Riddarplatsen 36, 7 tr.
177 30 JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50


Representanter i Stockholm

Bild på Conny Malmer, VD

Conny Malmer

VD
conny.malmer@outlook.com

Maria Mattsson verksamhetschef/jurist

Maria Mattsson

Verksamhetschef/jurist
Kundansvarig
070-960 20 02
maria.mattsson@lavita.nu

Bild på Robert Metz, kundansvarig & bemanning

Robert Metz

Kundansvarig
0767-85 15 71
robert.metz@lavita.nu

 

Bild på Gabriela Caligari, Jouransvarig

Gabriela Caligari

Jouransvarig
gabriela.caligari@lavita.nu jouren@lavita.nu

Anna Årmarker, Kundansvarig & Bemanning, Tjänstledig

Anna Årmarker

Kundansvarig
0761-05 94 03
anna.armarker@lavita.nu

Bild på Agne Adriusyte, ekonomiansvarig

Agne Andriusyte

Ekonomiansvarig
0722-96 29 28
agne.andriusyte@lavita.nu

 

Bild på Anna Haglund, Löneansvarig

Anna Haglund

Löneansvarig
0705-08 68 68
anna.haglund@lavita.nu
Bild på Sofia Johansson, Jouren

Sofia Johansson

Jour
jouren@lavita.nu

Bild på Karolina Arrieta Otero, Jouren

Karolina Arrieta Otero

Jour
jouren@lavita.nu

 

Bild på Carlos Alfaro (bild kommer), Ekonomiassistent

Carlos Alfaro

Ekonomiassistent
carlos.alfaro@lavita.nu
Bild på Cecilia Pedersen, Löneansvarig, Föräldraledig

Cecilia Pedersen

Löneansvarig
Föräldraledig

 


Representant på Gotland


Hanna Edman

Kontaktperson
0790-73 86 96

Kontakt

LaVita Assistans AB

Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50

Nyheter

Följ oss för mer info

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies