Ett fritt liv

En trygg assistans

Ett varmt bemötande

Kontakta LaVita Assistans i
Järfälla, Stockholm

Har ni frågor eller funderingar angående personlig assistans, vår övriga verksamhet eller behöver komma i kontakt med oss så slå gärna en signal!

LaVita Assistans AB

Riddarplatsen 36, 7 tr.
177 30 JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50


Representanter i Stockholm

Bild på Conny Malmer, VD

Conny Malmer

VD
08-580 211 90
conny.malmer@lavita.nu

Bild på Maria

Maria Mattsson

Verksamhetschef / Jurist / Kundansvarig
08-580 211 90
maria.mattsson@lavita.nu

 

Bild på Robert Metz

Robert Metz

Kund/IT-ansvarig
08-580 211 90
robert.metz@lavita.nu
Bild på Sofia

Sofia Johansson

Kundansvarig
08-580 211 90
sofia.johansson@lavita.nu

 

Bild på Gabriela Caligari, Jouransvarig

Gabriela Caligari

Jouransvarig
jouren@lavita.nu

Bild på Maria J

Maria Jonasson

Jourmedarbetare
jouren@lavita.nu
Bild saknas Bild på grå siluett

Catarina Asplund

Jourmedarbetare
 jouren@lavita.nu

 

Bild på Lyly Hoa Dang

Lyly Hoa Dang

Ekonomiansvarig
08-580 211 90
lyly.dang@lavita.nu

Bild saknas Bild på grå siluett

Eyerusalem Moges

Löneansvarig
08-580 211 90
eyerusalem.moges@lavita.nu
Bild på Carlos

Carlos Alfaro

Ekonomiassistent
08-580 211 90
carlos.alfaro@lavita.nu

Kontakt

LaVita Assistans AB

Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Växelns öppettider:
mån-fre 9:30-15:30 helgfria vardagar.
Lunchstängt 11:30-13:30.

Vissa onsdag förmiddagar har växeln
stängt för utbildning/ verksamhetsutveckling.

Vid akuta frågor, läs mer om vår jour under fliken Personlig assistans - LaVitas journummer.

Nyheter

Följ oss för mer info

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies