Ett fritt liv

En trygg assistans

Ett varmt bemötande

Kontakta LaVita Assistans i
Järfälla, Stockholm

Har ni frågor eller funderingar angående personlig assistans, vår övriga verksamhet eller behöver komma i kontakt med oss så slå gärna en signal!

LaVita Assistans AB

Riddarplatsen 36, 7 tr.
177 30 JÄRFÄLLA
Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Journummer: 08-580 211 50


Representanter i region Stockholm

Bild på Conny Malmer, VD

Conny Malmer

VD
08-580 211 90
conny.malmer@lavita.nu

Bild på Per Torstensson

Per Torstensson

Kundansvarig /
08-580 211 90
per.torstensson@lavita.nu

Bild på Robert Metz

Robert Metz

Kundansvarig /
IT-ansvarig
08-580 211 90
robert.metz@lavita.nu

 

Bild på Sofia

Sofia Johansson

Kundansvarig / Löneansvarig / Jourmedarbetare
08-580 211 90
sofia.johansson@lavita.nu
Bild på Shano Shaly

Shano Shaly

Jourmedarbetare
 jouren@lavita.nu
08-580 211 50
Bild saknas Bild på Pinar Yildiz

Pinar Yildiz

Jourmedarbetare
 jouren@lavita.nu
08-580 211 50

 

Bild saknas Bild på Ellie Jabbari

Ellie Jabbari

Jourmedarbetare
 jouren@lavita.nu
08-580 211 50

Bild på Lyly Hoa Dang

Lyly Hoa Dang

Ekonomiansvarig
08-580 211 90
lyly.dang@lavita.nu

Bild saknas Bild på grå siluett

Eyerusalem Moges

Löneansvarig
(föräldraledig)
08-580 211 90
eyerusalem.moges@lavita.nu

Kontakt

LaVita Assistans AB

Tel: 08-580 211 90
info@lavita.nu

Växelns öppettider:
mån-fre 9:30-15:30 helgfria vardagar.
Lunchstängt 11:30-13:30.

Vissa onsdag förmiddagar har växeln
stängt för utbildning/ verksamhetsutveckling.

Kontoret är stängt för besök under rådande Coronasituation.
Om du tänkt komma förbi ring innan och kolla så att vi kan mötas Coronasäkert.

Vid akuta frågor, läs mer om vår jour under fliken Personlig assistans - LaVitas journummer.

Nyheter

Följ oss för mer info

Sajtbolagets webbplatser använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Genom att klicka på \"Jag accepterar-knappen\" samtycker du till att cookies används. Läs mer om cookies